Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Americká hypotéka – poctivé a férové jednání!
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Po dlouhodobých zkušenostech s prací s našimi zákazníky jsme vytvořili přívětivý nebankovní produkt, kdy klient není zatížen zbytečnými a vleklými formalitami, nesmyslnými poplatky a nutnými cestami. I když neslibujeme nereálný úrok, jak je mnohdy patrné u různých poskytovatelů, nabízíme férovost a poctivé jednání na rovinu, kdy klient je ihned obeznámen s veškerými okolnostmi a fakty a zároveň se snažíme o co nejrychlejší vyplacení peněz. Půjčky poskytujeme po celé České republice a dle platných zákonů státu – klient je tak chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách.
--------------------------------------------------
Velkou předností a hlavní výhodou pro klienta je předběžné posouzení a konzultace s naším finančním konzultantem. Klient tak předem bezplatně a nezávazně dostane objektivní pohled na danou věc a to od profesionála s dlouholetou praxí v oboru. Zkuste nás kontaktovat a získejte tak cenné rady a tipy - za to nic nedáte.
--------------------------------------------------
Získat potřebné finanční prostředky lze zástavou bytu v OV, družstevního bytu, rodinného domu, rekreačním, či komerčním objektem, a nebo stavebním pozemkem. Ručit můžete i nemovitostí třetí osoby a nemovitost se nepřevádí na věřitele. Půjčkou lze sloučit nevýhodné půjčky, vyplatit zástavy, nebo exekuce.
--------------------------------------------------
V případě že se Vám naše nabídka zamlouvá, projděte si podrobněji produkt na www.iprofiuver.cz/americka-hypoteka kde naleznete příslušný objednávkový formulář. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Veškeré dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz
Neváhejte a kontaktujte nás, jednáme férově a na rovinu.

iProfiúvěr, zlinsky / 6.09.2014

Půjčka do 30 000 Kč, hotově, kdekoliv

Až 250 000 Kč, peníze do 24 hodin

Banky nepomůžou? Zkusíme to my!
POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
Dostat se v dnešní době do finanční tísně/do registru neplatičů není žádný problém. Problém však může nastat v případě, kdy chcete žádat o půjčku v bance a ta Vám žádost zamítne, ale i zde existuje řešení – zažádat o půjčku v nebankovním sektoru. I když nebankovní instituce nemají dobré jméno na trhu, leckdy Vám pomohou z nepříjemné situace. Detailně se informujte a nebudete se muset ničeho obávat, i nebankovní instituce nabízí bezpeční půjčky.
Nabízíme půjčky pro širokou klientelu – zaměstnané klienty, důchodce, podnikatele, maminky na MD a to bez poplatků předem a možností ručení nemovitostí. Tolerujeme i menší zápisy v registru, či drobné exekuce.
Více detailů naleznete na webu www.iprofiuver.cz Případné dotazy směrujte na pujcka@iprofiuver.cz Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Objednávejte prostřednictvím bezplatných a nezávazných online formulářů. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

iProfiúvěr , zlinsky / 5.09.2014

Zase Vám nikdo nepůjčil a dluhy rostou?
Nasekali jste dluhy a teď brečíte, že Vám nikdo nechce poskytnout jednu jedinou půjčku na jejich zaplacení? Drtí Vás astronomická numera na výpisech a upomínkách, exekuce na spadnutí, majetek v ohrožení? O to zuřivěji prohrabáváte internet křížem krážem s úmyslem objevit ten zázrak v podobě nekomplikované a vstřícné půjčky? Dokonce platíte věřitelům či zprostředkovatelům za přísliby takových půjček a pak brečíte, že jste byli napáleni a okradeni? STOP! Zabrzděte už to šílenství a zavolejte nám, Vaše šťastné číslo je to naše číslo: 737 753 202 - tak na co ještě čekáte?!
Jitka Šenkeříková, zlinsky / 18.08.2014

Nebankovní půjčky bez poplatků rychle a seriózně!
Potřebujete nutně peníze? Nemůžete si dovolit čekat a v bance vám půjčit nechtějí? V případě, že vás tíží nepříjemná finanční situace, vyzkoušejte nebankovní půjčky! Nebankovní půjčky bez poplatků předem poskytuje například p. Hana Julinová, skrze www stránky nebankovni-pujcky-hana.cz. Ta se specializuje na nebankovní půjčky se zástavou nemovitostí; kdy schválení půjčky probíhá standardně do 24 hodin a on-line! Žádné poplatky, žádné nahlížení do registru dlužníků, pouze rychlé vyplacení hotovosti. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je vhodná jak pro fyzické, tak pro právnické osoby a lze ji použít na jakékoli účely. Na nebankovni-pujcky-hana.cz se můžete obrátit i tehdy, hrozí-li vám exekuce. Bude vám navrženo komplexní nejvhodnější řešení pro vaši situaci, veškeré jednání s exekutory bude navíc zajištěno za vás. Vyplacení exekuce pak probíhá formou nebankovní půjčky, kterou následně splácíte v měsíčních splátkách. Dále nebankovni-pujcky-hana.cz nabízí například výkup nemovitostí a vyplacení nemovitostí, nebankovní konsolidace půjček a další služby jako nebankovní americká hypotéka a další.
Hana Julinová nebankovní půjčky, zlinsky / 17.07.2014

Půjčka rychlá a dostupná všem
Půjčky od 5 000 do 3 000 000 pro každého najdeme řešení dle vašich potřeb a možností. Zaměstnancům, OSVČ, podnikatelům, důchodcům i matkám na mateřské, bezúčelové, nebo účelové na rekonstrukce bytu, domů. Volejte denně od 8.00 - 18.00 na tel.: 777467472. Pracuji v plné moci pro více věřitelů.
Jindřiška Vidourková, zlinsky / 16.07.2014

Rychlé půjčky na zástavu
Půjčky od společnosti Car Group Finance s.r.o. Specializujeme se jednoduché, rychlé, nebankovní, krátkodobé půjčky na zástavu automobilů, speciálních automobilů, strojů, movitých věcí a nemovitostí. Půjčíme Vám částky až do výše 1.000.000,- s dobou splatnost a 2 roky. Více informací Vám rádi sdělíme po telefonu.
Car Group Finance spol. s.r.o., zlinsky / 14.07.2014

GALFIN v nebankovních půjčkách jedinečný
Potřebujete rychle půjčit peníze? Nebankovní úvěr s vyplacením do 48 hodin od podpisu úvěrové smlouvy od nás je v nebankovních půjčkách jedinečný. Bez nutnosti ručení. Vyřízení je zcela zdarma. Kontaktujte mě na tel. 602 457 122 nebo e-mail galfin@email.cz, pouze Jihomoravský, Zlínský kraj a Vysočina
Renata Gálová, zlinsky / 11.07.2014

Car Group Finance půjčky
Společnost Car Group Finance s.r.o. nabízí všem žadatelů půjčky na zástavu automobilů, movitých věcí a nemovitostí. Půjčujeme prostředky z vlastních zdrojů, a proto odpadá dlouhé schvalování, pokud máte čím ručit, půjčku dostanete. Po dodání všech potřebných podkladů odcházíte od nás i s penězi za pár desítek minut. Více informací Vám naši pracovníci rádi sdělí po telefonu nebo mailu.
Car Group Finance spol. s.r.o., zlinsky / 2.07.2014

Get Financial-Rychlá pomoc pro podnikatele a živnostníky

Společnost Get Financial Vám nabízí možnost půjčky až do výše 200 000,-Kč. Živnostníkům do 400 000Kč. Na dobu 48 měsíců. Velká úspěšnost při schvalování. Záznamy v nebankovních registrech nám nevadí. Půjčte si ihned na cokoliv. Schválení online do 5 minut od žádosti.

Úvěr je určen:
-zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní
-důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod)
-osobám, pobírajícím rodičovský příspěvek
-podnikatelům a živnostníkům - do 400 000,-Kč
Výhody:
-žádné poplatky, předem ani po schválení peněz -žádné volání na drahé linky -podpis smlouvy, probíhá až po schválení půjčky -navíc každý klient, který řádně splácí podle splátkového kalendáře, má nárok na další půjčku s nižším úrokem
-odklad splátek je bez poplatku
Garance: Nejrychlejší vyplacení v den žádosti. Zanechte na sebe kontakt, případně email a naši operátoři Vás budou kontaktovat. Vyhodnotíme Vaši žádost online po telefonu.

Výhody:
- posuzujeme Váš hrubý obrat, ne zisky
- možnost předčasného splacení úvěru zdarma
- bezplatný odklad splátek
- klient má možnost odpisu úroků z daní
- při řádném splácení lze půjčka navýšit
Kontakt: Tel: +420 728 942 911 E-mail: getfinancial@seznam.cz www.potrebujupujcit.cz

Půjčky poskytujeme po celé České Republice.
Půjčujeme PO-NE 8-22hodin
Erik Paulfranz, zlinsky / 19.06.2014

Prázdninová půjčka
Nabídka půjčky od soukromé společnosti z vlastních zdrojů. Užijte si prázdniny s naší letní půjčkou s možností předčasného splacení bez jakýchkoliv poplatků a sankcí. Půjčíme Vám částky do 100.000 Kč s dobou splatnosti až 48 měsíců. Půjčka je bez zajištění, bez náhledu do finančních registrů a bez poplatku předem. Informujte se o podmínkách na našich stránkách nebo nám zanechte kontakt, budeme Vás obratem kontaktovat a Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.
Vlaďka Snopková, zlinsky / 16.06.2014

Půjčka
Nabízíme půjčky. 2 základní podmínky pro všechny: žádná insolvence a maximálně 2 exekuce. Celá ČR. Žádný poplatek předem. Kontaktujte nás na emailu pujckysolar@seznam.cz.
Radek Solař, zlinsky / 4.06.2014

Jednoduchá půjčka
Nabízím půjčku pro každého s příjmem. Pro více informací mne kontaktujte na tel.: 722 968 767, stačí prozvonit nebo sms, zavolám zpět. Web: www.jednoduchapujcka.webnode.cz
Jsem zprostředkovatel a pracuji pro více věřitelů.
Kateřina Škorpíková, zlinsky / 2.06.2014

50 000 Kč, peníze na ruku

10 000 Kč na měsíc, peníze ihned

Peníze do hodiny
Nabízíme Vám rychlou půjčku na zástavu Vašeho plechového Miláčka! Potřebujete peníze, ale nechcete prodat Vaše auto? Rádi Vám pomůžeme. Od nás z kanceláře můžete odjíždět s penězi už za hodinu. Více informací Vám rádi zdělí naši obchodní zástupci, stačí nám zanechat kontakt.
Dále Vám nabízíme rychlou nebankovní půjčku bez zástavy, bez registru, bez poplatku předem až do výše 100.000 Kč s dobou splatnost až 48 měsíců. Stačí nám zanechat kontakt, rádi Vám zavoláme zpět.
Ondřej Snopek, zlinsky / 2.06.2014

Poskytneme Vám půjčku na míru bez doložení příjmů!
Express půjčka je rychlá a pohodlná půjčka, kterou si můžete sjednat přímo z pohodlí Vašeho domova. Nevyžadujeme víc, než bychom měli. Půjčujeme 10000,- až 100000,- v hotovosti, smlouvu přivezeme až k Vám domů, a po podpisu Vám bude ihned vyplacena hotovost. Nebo Vám smlouvu zašleme poštou, Vy nám ji pošlete zpět podepsanou, a peníze Vám do 17 hodin od podpisu smlouvy pošleme na Váš bankovní účet.

Zajímá Vás více informací? Kontaktuje nás na uvedeném e-mailu.


Eliška Jančíková, zlinsky / 27.05.2014

NEBANKOVNÍ I BANKOVNÍ FINANCE
Máte na nemovitosti nevýhodnou zástavu, exekuci či dražbu. Vše řešíme AH nebo ZL, až na 30Let, solidní úrok, do 80% LTV. Dále i jiné nebankovní půjčky pro OSVČ, PO, důchodce i žena na MD. viz: www.eurofinance-zl.cz, tal. 731139919
Gabirela Tichá, zlinsky / 23.05.2014

Nebankovni půjčky
Půjčka před výplatou
ve výši od 500,- Kč do 10.000,- Kč s volitelnou dobou splatnosti od 7 do 45 dnů.
O tuto půjčku můžou žádat občané ČR ve věku od 20 do 75 let. Jedná se o půjčku bez nahlížení do bankovního
a nebankovního registru a bez zkoumání příjmů.
žádejte na www.grandpujcka.cz/affil/CZ60572

Vyzkoušejte i tuhle rychlou nebankovní půjčku přes internet a
můžete mít peníze na svém bankovním účtu ještě dnes!
Půjčka do 5.000,- Vysoké procento průchodnosti.
Žádejte online http://www.crediton.cz/?ref=5376759b2862e


Půjčka se zástavou
Až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti
Od 10.000,- do 200.000.000,- Kč (dle výše zajištění, tedy tržní hodnoty nemovitosti)
Možnost expresního čerpání již do 2 dnů!
žádejte na www.grandpujcka.cz/affil/CZ60572

pujckyonline, zlinsky / 16.05.2014

Půjčka 4 500 Kč, peníze ihned na účtě!

Creditlimit až 25 tisíc

Nebankovní půjčky
Máte finanční problém a potřebujete nutně nebnakovní půjčku, na našem webu najdete OnLine žádost na vyřízení nebankovní půjčky pro všechny i problémové klienty se záznamem v registru, SEO databáze pro odkazy na stránky s nabídkou vyřízení nebankovní půjčky. Dále. nabízíme web s historií Nebankovnipujcka.net k novému společnému projektu i převzetí do vlastnictví.
Zdeněk Zelenský, zlinsky / 10.05.2014

Prověřené půjčky od soukromých investorů
Hledáte půjčku a stále se Vám nedaří ji najít? My pro Vás nabízíme půjčky výhradně od soukromých investorů. Neplatí se žádné poplatky předem, nemusíte mít ručitele či zástavu nemovitosti. Půjčujeme i se záznamem registru či exekucemi (maximálně 2 exekuce). Úvěry zajišťujeme po celé České republice s férovým jednáním, které očekáváme i od Vás. Každý klient se řeší individuálně, a proto neváhejte se na nás obrátit.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
http://pujckysolar.kvalitne.cz

Solar Radek, zlinsky / 13.04.2014

Půjčka na Vaše auto, motocykl atd...
Naše společnost nabízí podnikatelským subjektům i občanům krátkodobé překlenovací půjčky, které jsou zajištěny osobním, nákladním, speciálním vozem, motocyklem, movitými věcmi (stroje, výrobní linky atd.). Půjčka je standardně poskytována na dobu 2 měsíců s možností prodloužení až na jeden rok. Půjčku můžete předčasně splatit bez poplatku. Půjčka je poskytována až do výše 60% hodnoty zástavy a je vyplacena okamžitě. Objem financí 20000,- až 200000,- Kč. Více informací na telefonu, e-mailu.
Ondřej Snopek, zlinsky / 10.04.2014

Novinka! Půjčky výhradně od soukromých investorů
Nabízíme půjčky výhradně od soukromých investorů.
Stále hledáte půjčky a nedaří se Vám najít tu vhodnou právě pro Vás? My už investory máme, tak se obraťte na nás.
Neplatí se žádné poplatky před poskytnutím půjčky.
Nezkoumají se registry, nevadí exekuce a není nutnost ručitele nebo zástavy nemovitosti, v případě že tuto možnost máte, tak máte nižší úrok.
Seženeme investora pro každého, kdo o to požádá.
Nabízíme férové jednání a to očekáváme i od Vás.
Neváhejte nás tedy kontaktovat pomocí emailu nebo vyplňte nezávaznou žádost na našich stránkách.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
http://pujckysolar.kvalitne.cz/Zadost-o-pujcku.html

Solar Radek, zlinsky / 3.04.2014

Půjčky od soukromých osob
Nabízíme půjčky výhradně od soukromých investorů, bez nesmyslných poplatků předem, vratných kaucí apod. Provize zprostředkovateli vyplácíte vy, až z přijaté půjčky.
Půjčky jsou bez kontroly registrů, exekucí, zástavy či ručitele. Neuspěli jste z různých důvodů v bankách a na nikoho solidního nemůžete narazit? Neváhejte a kontaktujte nás.
Nabízíme:
5 000 - 30 000 Kč bez doložení příjmu.
30 000 - 400 000 Kč s doložitelným příjmem.
400 000 - 600 000 Kč se zástavou nemovitosti.
V emailu zašlete telefonní kontakt.
solarradek1@seznam.cz
solarradek@gmail.com
Solar Radek, zlinsky / 29.03.2014

Úvěry s rozumným úrokem
Nabízím úvěry do 500.000 Kč nebankovně. S ručením i bez ručení nemovitostí. Bez kontroly bankovního i nebankovního registru, bez nutnosti prokazovat příjem až do výše 200.000 Kč. Nabídka je určena občanům do 70 let věku. Žádat mohou zaměstnanci, podnikatelé, ženy na MD, invalidní i starobní důchodce, žadatele na ÚP i studenti. Vaši žádost prověřím zdarma a nezávazně bez volání na drahé linky a bez podvodných smluv. Neváhejte a žádejte na emailu: klus.partner@gmail.com
Oldřich Klus, zlinsky / 20.02.2014

Speciální úvěry do 48 hodin
Nebankovní úvěry pro zaměstnance, podnikatele, ženy na MD, studenty a žadatele na ÚP. Pro žadatele do 70 let věku. Pro občany ČR a SR. Prověření vaší žádosti je bezplatné a nezávazné, po vypracování nabídky vám ji zašlu na email. Pokud budete mít zájem, je nutné setkat se osobně k podpisu úvěrové smlouvy ve vašem městě. Nabízím i konsolidaci vašich bankovních i nebankovních závazků až do celkové výše 500.000 Kč na jednoho žadatele. Email: klus.partner@gmail.com
Oldřich Klus, zlinsky / 10.02.2014

Půjčka pro každého
Rychlá půjčka určena pro lidi bez exekuce, bez poplatků a nahlížení do bankovních registrů.Půjčka je určena pro zaměstnance, důchodce a osoby na MD. Více info na fninvest@seznam.cz

fninvest, zlinsky / 4.02.2014

Víc než dobrá půjčka
Potřebujete bezúčelovou půjčku bez ručitele? Potřebujete dostupnou půjčku bez potvrzení o příjmu a bez poplatků? Už nehledejte ! Navštívte naši webstránku... www.nanelove1.webnode.cz a získejte Vaše peníze prostřednictvím jednoduchého online formuláře.
nanelove, zlinsky / 2.01.2014

Půjčka bez problémů
Nabídka snadno získatelné půjčky od 20.000 Kč do 900.000 kč bez kontroly bankovního i nebankovního registru. Vhodné pro zaměstnance, podnikatele, ženy na MD, důchodce do 65 let věku, studenty. Jedná se o přímé poskytování nebankovních půjček, bez placení poplatků za zprostředkování a volání na drahé tel. linky. Vaše žádost o půjčku, bude prověřena a posouzena velice rychle a profesionálně. Žádejte výhradně na emailu: pohl.nebankovne@gmail.com
František Pohl, zlinsky / 6.12.2013

Nebankovní půjčka ihned
Nebankovní půjčky od přímého poskytovatele až do výše 900.000 Kč. Doba splatnosti až 120 měsíců. Transparentní smlouva a výhodné podmínky poskytnutí. Úrok od 7,5% je roční – nikoli měsíční, jako tomu bývá u jiných poskytovatelů nebankovních půjček! RPSN od 8,2%. Bez podvodných poplatků za zprostředkování. Bez volání na drahé tel. čísla. Email pro vaše žádosti: pohl.nebankovne@gmail.com
František Pohl, zlinsky / 5.12.2013

Investor
Vyplatíme dluhy, exekuce, přeúvěrujeme špatné úvěry, Bez poplatku předem, Jednání je rychlé s nízkým úrokem, Stačí kontakt a vše vyřídíme za Vás, úvěry vyřizujeme s úrokem od 3%/rok, je tu několik investorů, kteří rádi pomohou vyřešit fin. problém. uver.pojekt@seznam.cz
Petr, zlinsky / 2.12.2013

Peníze na podnikání za 5 dnů
Vyřídíme úvěry na podnikání od 5 000 000kč do 100 000 000kč Dá se vyřídit úvěr, na základě podnikatelského záměru, ne vždy potřebujete ručení nemovitostí. Na vyjádření a schválení je třeba 2 až 4 dny, do 5 dnů jsou peníze na účte. Investor není z ČR. je prověřen, vyzkoušen. Úrok na úvěru je 4%/rok. POPLATKY PŘEDEM SE NEPLATÍ. Posouzení projektu zdarma. Info je na uver.projekt@seznam.czPetr, zlinsky / 28.11.2013

Definitivní půjčka
Půjčky od přímého poskytovatele se zaručeným vyplácením po podpisu smlouvy a splátkového kalendáře. Možná schůzka ve vašem městě. V nabídce půjčka až do 1.000.000 Kč pro jednoho žadatele, s dobou splatnosti až 120 měsíců. Vaši žádost prověřím zdarma a nezávazně, pokud pro vás bude půjčka možná, bezplatně zpracuji nabídku a pošlu ji na váš email. Pro širokou škálu žadatelů, včetně OSVČ bez DP a důchodců do 65 let. Email: pohl.nebankovne@gmail.com
František Pohl, zlinsky / 28.11.2013

Ohromná nabídka půjčky
Nabídka půjček od přímého poskytovatele až do výše 900.000 Kč bez kontroly bankovního i nebankovního registru. Bez nutnosti ručit nemovitostí až do výše 600.000 Kč. Bez nutnosti prokazovat příjem až do výše 250.000 Kč. Bez poplatků za zprostředkování, bez volání na drahé tel. linky. Vaši žádost o půjčku prověřím bezplatně a pokud pro vás bude půjčka možná, zdarma vám pošlu nabídku řešení vaší finanční situace. Email pro vaše žádosti: pohl.nebankovne@gmail.com
František Pohl, zlinsky / 26.11.2013

Nebankovní půjčky pro všechny
Nebankovní půjčky, úvěry a hypotéky bez zkoumání registru. V nabídce také rychlé krátkodobé půjčky před výplatou. Stačí jen vyplnit online formulář u vybrané půjčky a my Vás budeme kontaktovat zpět.

http://pujcky-online8.webnode.cz
Kateřina, zlinsky / 22.11.2013

Předvánoční půjčka bez registru
Hledáte rychlou nebankovní půjčku a nevyznáte se v nepřehledné nabídce internetu? Právě pro Vás, jsme na stránkách www.xxlpujckybezregistru.eu připravili přehlednou nabídku nebankovních půjček. Jsme na trhu již od roku 2009 a za ti dobu máme desetitisíce spokojených klientů, kteří se k nám vracejí pro další finanční služby. Vyzkoušejte naše chytré řešení a sjednejte si online půjčku přes náš formulář. Obratem Vás budeme kontaktovat.
Hynek , zlinsky / 20.11.2013

Potřebujete půjčit? Máme rychlé řešení pro všechny
Potřebujete rychle peníze? U nás si jistě vyberete - nabízíme nebankovní půjčky se zástavou i bez zástavy, nejlevnější hypotéky i krátkodobé půjčky před výplatou. Bez poplatků předem a bez zkoumání registrů. Vše navíc vyřídíte z pohodlí domova - stačí jen vyplnit online formulář a my se Vám ozveme zpět. Platí pro celou ČR.
http://pujcky-online8.webnode.cz
Kateřina, zlinsky / 15.11.2013

PŮJČKA
Pomůžeme Vám vyřešit Vaši finanční situaci.Poskytujeme půjčky bez ručení, poplatků předem a nahlížení do registrů, žádat mohou i ti co nemohou doložit příjem.Výši splátek přispůsobíme tak,aby klient byl schopen splácet.Možnost předčasného splacení bez sankcí.Peníze můžete mít ještě dnes.Celá ČR.
superpujcky, zlinsky / 15.11.2013

Poplatky předem NE
Vyřídíme peníze na cokoliv, na co si řeknete, poplatky předem, které mi donesete, tak ty si brát nebudu, ty můžete utratit jiným způsobem, máte možnost dostat hotovost, vyplatit špatné úvěry, exekuce či dražby. úrok je od 3%/rok , mám úvěry na 1 rok, na 5 let, na 10 let a na 20 let. Vyplatit to jde kdykoliv a bez poplatku za předčasné splacení. Ta první možnost je vyřízení do 48 hod. Pište na lamarako@seznam.cz

Petr, zlinsky / 13.11.2013

U nás si vybere každý!
Potřebujete půjčit? Zkuste to u nás - nabízíme dlouhodobé nebankovní půjčky i hypotéky se zástavou i bez zástavy a krátkodobé půjčky před výplatou. Vše přehledně na jednom místě - http://pujcky-online8.webnode.cz
Kateřina, zlinsky / 13.11.2013

Skvělá půjčka
Velice výhodná nabídka půjček pro širokou škálu žadatelů. Nabízím půjčky pro zaměstnance a podnikatele i bez kladného DP. Dále pro invalidní a starobní důchodce, ženy na MD, studenty i žadatele na ÚP. Mohu Vám poskytnout osobní neúčelovou půjčku až do výše 900.000 Kč. Dobu splatnosti je možné přizpůsobit Vašim možnostem a rozložit splácení až na 120 měsíčních splátek s možným odkladem a s možností předčasného splacení části nebo celé půjčky, bez poplatku. Transparentní podmínky poskytnutí, srozumitelná smlouva a solidní, férové jednání. Vaši žádost o půjčku či konsolidaci bankovních či nebankovních závazků zpracuji a posoudím zdarma a nezávazně. Vaše žádosti pište na email: jan.penize@gmail.com
Ladislav Ján, zlinsky / 2.11.2013

Vhodná půjčka
Nabídka nebankovní půjčky až do výše 1.000.000 Kč bez kontroly bankovního i nebankovního registru. Dobu splácení je možné přizpůsobit vašim možnostem. Maximálně však 20 let. Jedná se o solidní nabídku od přímého nebankovního poskytovatele. Bez poplatku za zprostředkování. Vaši žádost o půjčku prověřím zdarma a nezávazně, pokud to bude možné, pošlu vám bezplatně nabídku řešení vaší finanční situace. Email: zzprofi.pujcka@gmail.com
Zdeněk Záhorský, zlinsky / 24.10.2013

Peníze do 48 hod, bez poplatku předem
BEZ POPLATKU PŘEDEM od soukromého investora peníze do 48 hod. Peníz dostanete na 100% v den podpisu úvěrové smlouvy. Poskytujeme peníze od 20 000,- do 1 500 000,- s ručením nemovitostí. Dostanete hotovost, vyplatíme exekuce, špatné úvěry, pište na penízednes007@seznam.cz
Petr, zlinsky / 23.10.2013

Pracovní příležitost - žádné finanční poradenství
Hledáme spolupracovníky na bázi tipařů. Pro naše klienty vyřizujeme a hledáme vhodné nebankovní úvěry (našimi klienty jsou zejména lidé se záznamem v bankovním registru, lidé s exekucí - všichni, kteří z různých důvodů neobstojí v bance). Vaše činnost bude spočívat pouze v uvedení kontaktu na zájemce, vše ostatní si již budeme řešit sami. Vaše odměna bude počítána procentuálně z objemu uzavřeného obchodu. Nemusíte se nikterak registrovat, ani absolvovat zdlouhavá školení. Veškeré informace poskytneme na telefonu uvedeném níže.
Zemská finanční s.r.o., zlinsky / 22.10.2013

Vynikající půjčka
Nabízím nebankovní půjčky až do výše 1.000.000 Kč bez zajištění nemovitostí, bez kontroly bankovního registru, bez podvodných praktik a smluv. Dále v nabídce konsolidace stávajících bankovních i nebankovních půjček a úvěrů. Máte více závazků a nezvládáte je splácet? Slučte je do jedné splátky a plaťte méně, kratší dobu. Vaši žádost prověřím zdarma a nezávazně. Email: zzprofi.pujcka@gmail.com
Zdeněk Záhorský, zlinsky / 20.10.2013

Mega půjčka ihned
30.000 - 900.000 Kč bez prokazování příjmů, bez registrů, ručení směnkou. Doba splatnosti až 20 let. Přímý poskytovatel, bez poplatků za zprostředkování. Zaměstnanecká půjčka je určena lidem se stálým příjmem například ze zaměstnání, z výsluhové renty, starobního nebo invalidního důchodu. Je tu pro ty, kteří potřebují řešit nečekané výdaje a jejich banka jim nechce půjčit. Dále v nabídce půjčka v důchodovém věku, může žádat každý občan do 69let bez ručitele. Nad 70let je nutný ručitel. Dále v nabídce půjčka bez prokazování příjmu. Email: zzprofi.pujcka@gmail.com
Zdeněk Záhorský, zlinsky / 18.10.2013

Potřebujete půjčit? Máme pro Vás rychlé řešení!
Potřebujete rychle peníze? Je zde pro Vás seriozní řešení s nebankovní půjčkou oproti zástavě nemovitosti. Rychlé vyřízení, peníze do dvou dnů na účtě. Pro více informací mě kontaktujte na e-mail katrin510@gmail.com.
Kateřina Kuželová, zlinsky / 17.10.2013

Peníze od investora, žádné poplatky předem
Bez poplatku předem !!!!!!!!, peníze s úrokem od 6,9%/rok od ČESKÉHO INVESTORA, Vyřízeno do 48 hod, peníze na účtě v den podpisu mlouvy, Úvěry od 20 000, do 1 500 000,, do 75% z ceny nemovitosti, VÝKUP zadlužených nemovitostí, PENÍZE na cokoliv, vyčištění LV od dluhů do 24 hod. bez poplatku předem, registru, dokladování příjmu, splatnost dle dohody, dřívější vyplacení úvěru bez sankcí. Pište na lamarako@seznam.czPetr, zlinsky / 16.10.2013

Nabízím i Vám pomoc z dluhů!
Hledáte půjčku, ale nikde Vám nepůjčí? Jste buď v exekuci, máte dluhy nebo jste v registru dlužníků? Nabízím ověřené půjčky na záruku nemovitosti, ručitelem může být i třetí osoba. Nelze ručit kupovanou nemovitostí! O více informací pište na e-mail katrin510@gmail.com.
Kateřina Kuželová, zlinsky / 15.10.2013

Hotovostní půjčky i úvěry se zástavou nemovitostí
Hotovostní půjčky i nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí. Díky individuálnímu přístupu dokážeme najít řešení i pro žadatele, kteří mají záznam v bankovních registrech. Výše hotovostní půjčky je maximálně 30.000 Kč. Výše úvěru zajištěného nemovitostí je omezen hodnotou zajišťované nemovitosti - maximálně 50% z výše tržní ceny. V nabídce máme více typů úvěrů, rozložení splátek až na 20 let. Individuálně umožníme odklad splátek až o 6 měsíců. Neplatíte žádné poplatky předem. Nemusíte nikam jezdit, naši pracovníci přijedou k Vám. Stačí pouze zavolat nebo napsat e-mail.
Zemská finanční s.r.o., zlinsky / 8.10.2013

Zaručená půjčka
Poctivá půjčka od soukromého poskytovatele od 20.000 Kč do 1.500.000 Kč s maximální dobou splatnosti 240 měsíců bez kontroly registrů. Možnost podpisu smlouvy v místě vašeho bydliště. Vaši bonitu prověřím zdarma a nezávazně. Pokud pro vás bude půjčka možné, bezplatně vám pošlu nabídku. Výhodná úroková sazba. Nejedná se o placené zprostředkování, ale poskytování. Vaše žádosti o půjčku či konsolidaci pište na email:zzprofi.pujcka@gmail.com
Zdeněk Záhorský, zlinsky / 30.09.2013

Nová půjčka až 1.500.000 Kč
Nabídka půjčky od soukromého investora až do výše 1.500.000 Kč bez kontroly bankovního i nebankovního registru. Bez nutnosti ručit nemovitostí a nutnosti prokazovat příjem. Maximální doba splatnosti je 240 měsíců. Možnost podpisu smlouvy o půjčce v místě vašeho bydliště. Pokud máte zájem zjistit zda je pro vás půjčka možná pište na email: zzprofi.pujcka@gmail.com
Zdeněk Záhorský, zlinsky / 28.09.2013

Půjčka s 70% průchodnosti
Nabízím půjčky od 20.000 Kč do 1.500.000 Kč s dobou splatnosti až 240 měsíců. Výpůjční úroková sazba již od 6,5% ročně. Nabídka je možná pro zaměstnance, podnikatele, ženy na MD, studenty, důchodce. Například: půjčka ve výši 100.000kč s měsíční splátkou 1.457kč po dobu 96 měsíců. Bez kontroly registrů. Bez ručení nemovitostí. Vaše žádosti pište na email: zzprofi.pujcka@gmail.com
Zdeněk Záhorský, zlinsky / 27.09.2013

2