Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Potřebujete úvěr?
Potřebujete peníze, ale banka Vám nepůjčí? Nabízíme nebankovní půjčky. Úvěr Vám předschválíme i bez nutnosti osobního kontaktu. Půjčíme Vám, pokud jste zaměstnanec, důchodce nebo podnikatel. Peníze budete mít na účtu do 2 dnů od podepsání smlouvy, s minimem potřebných dokladů, s možností odkladu splátek a bez poplatku za zprostředkování. Pokud máte zájem, volejte nebo pište.
Barbora Ptáčková, olomoucky / 22.09.2017

Půjčka do 30 000 Kč, hotově, kdekoliv

Až 250 000 Kč, peníze do 24 hodin

Penize pro podnikatele. Cela ČR!
Ponuka uverov len pre podnikatelov CR!
Platí pre OVC,s.r.o., a.s.
Najvýhodnejšie a najrychlejšie peniaze len u nas!Do 600 000Kč - aj bez príjmu - bližšie po tel.
Neskúmame register, soc.,poist, zdravot.posit.Tolerujeme nedoplatky.
Žiadatel vstupuje do uveru sám, bez manželky/manžela. Neskúmame učel použitia finančných prostriedkov. Splátky uveru si možte zahrnut do nákladov, a odpísat z daní. Berieme do úvahy obrat - hrubý príjem.
- minimum dokladov
- bez poplatkov za spracovanie, vedenie učtu,správu uveru
- možnost splatit uver predčasne(v porovnaní s bankou minimalny rozdiel/
- schválené do 10min aj po telefone
- vyplatené do 24 hod!
- 2 mesačný odklad splátok zadarmo!
- splátka je nemenná/urok aj istina/ viete kolko vratite
- vy si určujete na ako dlho a kolko budete splácat.
- bezplatný servis a poradenstvo počas celej doby splácania.
Pokial uprednostnujete ferovy a neformálny prístup, sme tu pre vás aj cez víkend.

775944087
uvery.pp@gmail.com
Eva Frankova, olomoucky / 11.09.2017

Půjčka
Půjčka pro každou příležitost. Nepropásněte svoji šanci a využijte naši nabídku! Peníze pro zaměstnance, důchodce, MD a OSVČ. Stačí minimum dokladů. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost Profi Credit Czech, a. s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči...Mobil 733 470 282
Alena Hamplová, olomoucky / 8.09.2017

Půjčka pro Vás
Bezhotovostní půjčka dostupná pro zaměstnance, důchodce, rentiéry, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby pracující na dohodu o pracovní činnosti. Rychlé vyřízení, od schválení do 24 hodin peníze na účtě. Potřeba minimum dokladů, bonusy při řádném splácení. Nově se splatností až na 60 měsíců. V případě zájmu volejte 776300216. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost Profi Credit Czech,a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Markéta Cagašová, olomoucky / 14.08.2017

Nebankovní půjčka na cokoliv!
Nebankovní půjčka na cokoliv. Možnost oddlužení, konsolidace. Pro zaměstnance, živnostníky, důchodce, rentiéry i maminky na MD. Rychlé a seriózní jednání. Platí pro celou ČR. Přijedu za Vámi. Stačí zavolat na telefon 606 505 032 http://www.uveryahypoteky.com
Martin Daněk, olomoucky / 2.08.2017

Půjčky pro OSVČ
Půjčíme Vám až 400 000,- , výplata na účet do 24 hodin od schválení, minimum dokladů, žádné poplatky předem. Možnost předčasného splacení půjčky a odpočet úroků z daní. Volejte 739 089 101, andelskapujcka@email.cz
Eva Daňková, olomoucky / 25.07.2017

Půjčky zaměstnancům i podnikatelům.
Uničov, Litovel, Šternberk. V tomto regionu poskytujeme nebankovní půjčky. Bez složitého dokladování. Rychlé zpracování a vyplacení. Zaměstnancům až 166.000,-, podnikatelům do 200.000,-. Bonusy za řádné splácení, možnost opakovaných půjček. Volejte 777079141. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
P. Axman, olomoucky / 29.05.2017

Dubnová půjčka
Naše nebankovní půjčky jsou určeny pro všechny osoby se stálým příjem a kontaktní adresou v České republice. Vyřizujeme je na celém území ČR. Naši klienti mají k dispozici celou naši nabídku. Naše půjčky vyřizujeme on-line, bez nahlížení do registrů. O jejich schválení jste informováni do několika minut. Následné vyplacení peněz na Váš účet do jednoho dne.
Výhody:
-Bez poplatků
-Bez nahlížení do registrů
-Při řádném splácení možnost navýšení
Pokud nám zašlete Vaše telefonní číslo, sami Vám zavoláme. Více informací na stránkách www.wan.finance5.webnode.cz
Kontakt: 792 294 355, nebo wan.finance@seznam.cz
Viktoria Jelínková, olomoucky / 24.04.2017

Nebankovní půjčka - až 3 000 000,- Kč!
Čerpejte půjčky jednoduše s námi, bez kontrol v registrech či dokazování příjmů. Nabízíme je v rozmezí od 1 000 Kč do 3 000 000 Kč. O půjčku můžete požádat online na webu http://www.nebankovni-pujcky-olomouc.cz
Petr Rukavička, olomoucky / 21.04.2017

Skvělá půjčka až 200 000 Kč pro každého!
Prostějov a okolí:

Až 200 000 Kč opravdu pro každého. Minimální dokladovost, žádné registry, bez poplatků, s bonusy za řádné splácení.

Jen u nás si můžete měnit výši splátek, v případě nouze pak můžete odložit až tři po sobě jdoucí splátky.

Naše půjčka je vhodná pro zaměstnance, OSVČ, důchodce, rentiéry, osoby na MD i brigádníky.
Fiorente group, olomoucky / 13.04.2017

Půjčka až tři miliony - Olomouc!
Poskytujeme půjčky až do 3 000 000 Kč v rámci celé ČR. Máme výhodné úrokové sazby, není třeba doložení příjmů. Stačí jen zaslat žádost na našem webu http://www.nebankovnipujckyolomouc.cz a půjčku můžete mít na Vašem kontě za čtvrt hodiny! Je možné vyplacení v hotovosti na naší na pobočce na základě odeslané žádosti prostřednictvím naše webové stránky.
Mirek Kapusta, olomoucky / 13.04.2017

Osobní půjčka - minimum dokladů!
Sháníte rychlé peníze? Potřebujete si nutně půjčit? Půjčka bez poplatku za zprostředkování.
Minimum dokladů, solidní jednání. Volejte nebo pište 773 601 221. Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s. a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.

Vaňková Katarína, olomoucky / 16.02.2017

50 000 Kč, peníze na ruku

10 000 Kč na měsíc, peníze ihned

Záchrana nemovitostí
Máte předluženou nemovitost nebo nemovitost zatíženou exekucí? Hrozí Vám dražba? Spousta firem nemá řešení... My ANO. Společnost RITO money office, s.r.o. vykoupí Vaši nemovitost a zaplatí veškeré pohledávky. V nemovitosti můžete nadále bydlet na dobu 3-5 let, nebo ji odkoupit zpět. Sjednejte si u nás nebankovní úvěr na vyplácení exekucí, dražeb, předražených půjček a nevhodných zástav. Půjčky poskytujeme pouze na zástavu nemovitosti.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

RITO money office s.r.o., olomoucky / 8.01.2017

Bez dluhů a insolvence
Bez dluhů a insolvence
Dostaly jste se do dluhové paste nebo hůř exekutor vám klepe na dveře. Věřitel Vám chce prodat to nejcennější Váš domov? Nečekejte a zavolejte na 732598777 a společnou cestou najdeme řešení .Refinancujeme nevýhodné zástavy, vyplácíme dluhy na nájemném, oddlužíme nemovitost, zmaříme exekuce a zastavíme dražbu nemovitosti, a to vše bez insolvence. Více informací najdete na www.uverova-pohotovost.com poradenský a právní servis zdarma zajištěn.


Info Linka, olomoucky / 3.01.2017

Dražby, exekuce

Výkupy nemovitostí..
Vlastníte nemovitost a máte ji zatíženou exekucemi, nebo Vám hrozí dražba?
Naše společnost vykoupí Vaši nemovitost s možností nájmu až na 5 let, nebo bydlení na dožití. Zajistíme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Zajišťujeme odhady, list vlastnictví, katastrální mapy.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Rito Money Office s.r.o., olomoucky / 29.12.2016

Sjednotíme Vaše půjčky


Půjčky pro Vás s výhodným úrokem
Společnost RITO money office,s.r.o. poskytuje dlouhodobé nebankovní úvěry s možností odložení splátek. Vyplatíme pohledávky, zástavy, exekuce, dražby. Výkupy nemovitostí – na dožití. Zajišťujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Zaručujeme solidní a rychlé jednání.

RITO money office s.r.o., olomoucky / 23.11.2016

Půjčka 4 500 Kč, peníze ihned na účtě!

Creditlimit až 25 tisíc

Úvěry pro Vás
Poskytujeme úvěry a půjčky od 50.000,- Kč do 2.000.000,- Kč. bez poplatků předem s odkladem splátek, až na dva měsíce. Vyplácíme exekuce, nevhodné zástavy. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Snažíme se najít nejlepší řešení Vaší finanční situace. Veškeré smlouvy před podpisem k nahlédnutí.
RITO money office s.r.o., olomoucky / 22.09.2016

Akční půjčka
Nyní akční půjčka 50.000,- se splátkou 2.499,- měsíčně pro zaměstnance, důchodce. Podmínkou pravidelný příjem. Půjčku možné použít na cokoliv. Nabídka časově omezena. Info: 775105096, zuzana.pete1@seznam.cz
Zuzana Peterková, olomoucky / 16.09.2016

Půjčka pro všechny
Společnost RITO money office s.r.o. poskytuje půjčky na vyplacení exekucí, nevhodných zástav, nebo dražeb. Právní i Poradenský servis vyřídíme za Vás a Vaše pohledávky sloučíme do jednoho úvěru tak, aby vyhovovaly Vašim potřebám! Jako jedna z mála, naše společnost nenahlíží do registru neplatičů. Nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry!
Neváhejte nás kontaktovat!

Igor Pokoš, olomoucky / 29.08.2016

Pomoc lidem v registru

Pomoc lidem v registru
V případě že jste se dostali větších problémů a potřebujete větší částku peněz můžete využít naši nebankovní hypotéka bez rizika a registrů s možností odkladu splátek o tři měsíce v průběhu splácení, peníze můžete využít třeba na zaplacení exekuce, konsolidace půjček a úvěrů, oddlužení nemovitosti, nebo zmaření dražby. To vše můžete vyřešit bezkonkurenčním produktem Záchrana Domova, což je nebankovní půjčka s měsíční splátkou na milion za 5249 kč . najdete na www.uverova-pohotovost.com nebo volejte na 732598777. Pomáháme po celé ČR

RITO money office, olomoucky / 4.08.2016

Optimální půjčka pro Vás
Potřebujete vyřešit rychle svoji finanční situaci?
Úvěry od 50.000,- Kč se zástavou nemovitosti s odkladem splátek, až na dva měsíce.
Veškeré čitelné smlouvy před podpisem smlouvy k nahlédnutí. Poskytujeme kompletní právní, ekonomický a poradenský servis. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

RITO money office s.r.o., olomoucky / 15.07.2016

Půjčka bez poplatků, bez rizika
Poskytujeme půjčky od 5000,- do 150.000,- pro zaměstnance, podnikatele, důchodce. Garantujeme rychlé vyřízení, solidní jednání, bez poplatků, různá délka splácení. Možnost předčasného splacení se slevou, možnost odkladu splátek. Výplata půjčky na bankovní účet. Splácení bezhotovostní formou.
Tomáš Zavřel, olomoucky / 10.07.2016

Spolehlivé půjčky
Už máte dost příliš vysokých splátek vašich půjček a úvěrů, chcete provést konsolidaci a splácet jednu půjčku? Nabízíme vám získání půjčky s výhodným úrokem. Výše měsíčních splátek a dobu splatnosti je možné nastavit podle vašich možností.
Zpracování žádosti a vytvoření nabídky je zdarma.Rito Money Office s.r.o., olomoucky / 10.06.2016

Rychlé nebankovní úvěry
Půjčíme Vám 10 000 až 150 000Kč. Na dobu 12- 48 měsíců. Půjčte si hned na cokoliv. Schválení do 45 minut od žádosti. Bez poplatků předem. Podpis smlouvy probíhá až po schválení půjčky. Po řádném doplacení vracíme část úroků zpět. Možnost předčasného doplacení se slevou.

Komu je úvěr určen:
-zaměstnancům se stálým příjmem ze zaměstnaní
-důchodcům (výsluhová renta, starobní důchod, invalidní důchod)
-osvč (varianty 30,40 a 50 tis. bez dokládání příjmů)
Zavřel, olomoucky / 9.06.2016

Hrozí Vám exekuce?
Máte tak vysoké měsíční splátky, že nestačíte platit svoje dluhy a hrozí Vám exekuce? My všechny Vaše pohledávky sloučíme v jeden dlouhodobý úvěr, který se pokusíme nastavit tak, aby vyhovoval Vašim potřebám. Tyto úvěry poskytujeme na zástavu nemovitosti. Poskytneme Vám i kompletní právní, poradenský a ekonomický servis. Žádné poplatky ani provize předem neplatíte
Rito Money Office s.r.o., olomoucky / 20.05.2016

Půjčky- úvěry např. 15000 za 838 kč
Potřebujete půjčit snadno a za jasných podmínek ? Např. 15 000 Kč na 24 měsíců za 838 Kč měsíčně ? Celkem zaplatíte 20112 Kč při RPSN 34,37% . Volejte nebo pište SMS ,, info 15000" na tel. 720 738 552 nebo pujckyreder@gmail.com . Zprostředkovatel spolupracuje s více věřiteli.
Reder Jakub, olomoucky / 22.03.2016

Půjčky bez poplatků předem.
Půjčky 10 - 20 tisíc – pracovní poměr a trvalé bydliště, 50 - 250 tisíc – zástava nemovitostí, 250.000-2.000.000 Kč – vyplacení dražeb, exekucí a nevhodných zástav. Nebereme žádné poplatky předem. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a situaci řešíme dle jeho aktuálních potřeb. Odměnu si účtujeme až z vyřízených a vyplacených peněz. V případě zájmu nás kontaktujte...
Rostislav Vašečka, olomoucky / 19.02.2016

Precizní rychlé úvěry
Získejte výhodný nebankovní úvěr od přímého spolehlivého investora od 60.000 Kč do 4.000.000 Kč bez kontroly registrů. Vyřízení celého úvěru už do 48 hodin. Jedná se o přímé poskytování, nikoli o placené zprostředkování. Splatnost úvěru maximálně až na 240 měsíců. Podepisujete vždy schválenou úvěrovou smlouvu. Férové a spolehlivé jednání zaručeno. O tento úvěr žádejte zcela zdarma a nezávazně na emailu: vala.pracovni@gmail.com
Richard Vala, olomoucky / 5.02.2016

Rychlá půjčka bez poplatku na cokoliv.
Rychlá půjčka bez poplatku na cokoliv. Od 50tisíc-5mil. Na zástavu nemovitosti bud vaši, třetí osoby nebo družstevního bytu. Vyplácíme exekuce, konsolidace,leasing. Profesionální přístup, rychlé vyřízení. Možnostvyplácení i hotově.
Petr Mačák, olomoucky / 4.02.2016

Zapomeňte na banku a přijďte udělat vlastní úvěr
Nabízím služby půjček mezi vlastní a Potřebují peníze urychleně řešit konkrétní problémy? Jste v úpadku? Máte hypotečního dluhu? Nebojte se,nyní máte možnost mě kontaktovat, jak získat finanční prostředky, které vám mohou pomoci.děkuji
buscova, olomoucky / 27.01.2016

Nebankovní půjčka
Nabízíme zvýhodněnou podnikatelskou a zaměstnaneckou nebankovní půjčku s možností bezúročného doplacení a zrychleného vyřízení.. Peníze do 24 hodin od podpisu na vašem bankovním účtu.Volejte 731 774 608
Martina Večeřová, olomoucky / 19.01.2016

Vyplácíme nevýhodné půjčky
Potřebujete peníze na rekonstrukci,nevýhodné půjčky,exekuce?
Tak nám zavolejte nebo napište.
Půjčujeme na zástavu nemovitostí,pozemků i družstevních bytů.
Vysoká míra schválených žádostí.
Vyplácíme zástavy,exekuce,nevýhodné půjčky.
Půjčujeme od 50.000 Kč do 500.000 Kč.
Nebereme poplatky předem.
Podpis smlouvy v místě vašeho bydliště.
Registry neřešíme.

Renáta Skočková, olomoucky / 14.01.2016

Nejlevnější nebankovní půjčka

Nabídka nebankovní půjčky pro zaměstnané, OSVČ, ženy na MD a důchodce od 10.000 Kč do 50.000 Kč
•půjčka je zcela bez poplatku za poskytnutí i vedení
•pokud má klient záznamy v registrech, jsou posuzovány individuálně, neznamenají vždy zamítnutí úvěru
•rychlé zaslání schválených prostředků na účet klienta (48 hodin od podpisu smlouvy)
•způsob splácení je bankovním bezhotovostním převodem
• splatnost od 12 do 36 měsíců
• úroková sazba produktu od 29% p.a.
Modelový příklad
Půjčte si např.: 45 000,- Kč za 1 825,- Kč měsíčně po dobu 36 měsíců. RPSN 29,96% a celkově vrácená částka je 65 700,- Kč.
Podmínky
• Musí být občan ČR a starší 18 let, plně svéprávný
• Mít prokazatelné příjmy
• Nemít exekuce nesmí být trvalý pobyt na městském nebo obecním úřaduhttp://www.snadnapujcka.717.cz/rubriky/hotovostni-pujcky
Miroslav Gut, olomoucky / 13.12.2015

dostupná půjčka
Půjčka bez poplatků.Bez náhledu do registru.Bez čekání.Vysoká schvalovatelnost.Na podpis přijedeme,kam si řeknete.Až 150.000.-Kč.Neváhejte a volejte.

Slavomír Kotrba, olomoucky / 11.12.2015

nové půjčky na trhu
nebankovní půjčky pro podnikatele, živnostníky, firmy a OSVČ. Půjčka pro důchodce, pro zaměstnance, bez registru, bez poplatků předem, rychlé vyřízení, peníze na účet ihned. Nebankovní půjčka pro problémové klienty.velká průchodnost schválených žádostí, řešíme i oddlužení klientů,vyroubalova@systema-konexe.cz, nebo 773369681,
Ivana, olomoucky / 8.12.2015

Výhodná půjčka pro vás
Naše nabídka je pro klienty, kteří nemohou žádat o půjčku v bance z důvodu záznamu v registrech.
• půjčka je zcela bez poplatku za poskytnutí i vedení
• pokud má klient záznamy v registrech, jsou posuzovány individuálně, neznamenají vždy zamítnutí úvěru
• rychlé zaslání schválených prostředků na účet klienta (48 hodin od podpisu smlouvy)
• není vyžadovaný ručitel i v případě SJM, vždy posuzováno dle jednotlivého RČ
• způsob splácení je bankovním bezhotovostním převodem
• nesmí být trvalý pobyt na městském nebo obecním úřadu
• výše úvěru od 10.000 Kč do 50.000 Kč
• splatnost od 12 do 36 měsíců
• úroková sazba produktu od 29% p.a.
Modelový příklad
Půjčte si např.: 45 000,- Kč za 1 825,- Kč měsíčně po dobu 36 měsíců. RPSN 29,96% a celkově vrácená částka je 65 700,- Kč.
Kontaktujte más pomocí formuláře žádosti na našich stránkách
Miroslav Gut, olomoucky / 7.12.2015

ZAVOLEJTE SI O SVÉ PENÍZE
ZAVOLEJTE SI O SVÉ PENÍZE
Půjčky OD 10 000 DO 166 000,- Kč. Bez ručitele, pro zaměstnance , podnikatele, důchodce i pro maminky na MD. Minimum potřebných dokladů,
s možností odkladu splátek. Zprostředkovatel pracuje pro více společností. Volejte ihned na tel: 776 241 637, pište na email: janaz22@seznam.cz

Jana Zajíčková, olomoucky / 10.11.2015

Úvěr a financování investicI poskytovat půjčky peněz na všechny osoby, schopni splácet to s úrokovou sazbou 3% ročně, v závislosti na požadované částky. Dělám to v následujících oblastech: - finanční-Ready Ready Připraven k immobilier- Investissement Cisterny Loan Debt Buyback consolidation- Kreditní Osobní úvěr. Nacházíte se opírá o souboru, pokud jste opravdu v nouzi, prosím, kontaktujte mě pro více informací. Prosím, kontaktujte mě e-mailem: loan.agency@yahoo.fr

georges, olomoucky / 2.11.2015

Utíkáte před dluhy zastavte se-100% POMŮŽEME
Potřebujete pomoci s dluhy,máte strach,že přijdete o vaši nemovitost? už nemusíte,okamžitě vyplatíme dražby a exekuce, zařídíme nebankovní hypotéku s bankovním úrokem od 2.49 % p.a ročně, konsolidace, oddlužení ,pujčky, přeuvěrování, leasing nemovitosti-vše bez registru, Vše najdete na naších stánkách www.hypoteka-bez-rizika.cz 732598777
Pomáháme po celé ČR od roku 2002

RITO money office, olomoucky / 23.10.2015

NEBANKOVNÍ PŮJČKY
NEBANKOVNÍ PŮJČKY
RCYHLÉ VYŘÍZENÍ,SOLIDNÍ JEDNÁNÍ, půjčíme Vám OD 10 000 DO 166 000,- Kč
Půjčka je vhodná pro zaměstnance, živnostníky, důchodce i pro maminky na MD.
Zprostředkovatel pracuje pro více společností.Ihned volejte na tel:776 241 637
nebo pište na email: janaz22@seznam.cz

Jana Zajíčková, olomoucky / 6.10.2015

M&M Finance-Prostějov
Nabízíme bankovní a nebankovní půjčky, oddlužení bez zástavy, osobní bankrot, vyplácíme dražby a exekuce, konsolidace pujček, půjčky bez registrů a Solusu, pojištění majetku, vozidel, hypotéky, úvěry, prodej energií do Vaši domácnosti nebo firmy. Jsou mnohé další finanční produkty, které naše skupina nabízí. Rádi Vám ve všem poradíme a najdeme pro Vás to nejlepší a nejrychlejší řešení.


Martin Hrazdil, olomoucky / 22.09.2015

OKAMŽITÝ VÝKUP
Výkup nemovitostí je určen pro klienty, kteří opravdu spěchají na prodej své nemovitosti ( RD, bytu,pozemku,komerčního objektu či chaty ) a nemají čas nemovitost prodávat. Jedním z mnoha častých důvodů může být exekuční řízení, výhodná koupě jiné nemovitosti apod. Vykupujeme nemovitosti po celé ČR.
Přerov, olomoucky / 22.09.2015

Záchrana nemovitosti 702821711
Výkup nemovitostí s exekucí,vyplacení exekuce,přefinancování zpoplatněných půjček,úvěrů,vyplacení dražby,nákup od isolvenčního správce,prodej nemovitosti s exekucí,nabankovní půjčky,hypotéky,refinacování půjček,zpětný leasing nemovitostí,jestli něco z tohoto budete potřebovat,neváhejte a dejte o sobě vědet, najdeme řešení .Tel 702821711 ,email finance.cr@seznam.cz
Šetina Jaroslav, olomoucky / 18.09.2015

Půjčky a úvěry se zajištěním nemovitosti
Nabízíme půjčky a úvěry na cokoliv, na oddlužení, konsolidaci, exekuce, na rozjezd a rozšíření podnikání apod.
Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, chatou, komerčním objektem a pozemky.
Financujeme od 50.000,- Kč do 70% z tržní ceny.
Splatnost až 20 let s možnosti půjčku kdykoliv předčasně splatit.
Každá žádost se řeší individuálně pro maximální spokojenost klienta.
Vysoká míra schválených žádostí.
Vyžadujeme minimum podkladů.
Podání žádosti je ON-LINE nebo poštou.
Možnost expresního čerpání do 48 hodin.
Podpis smlouvy v místě bydliště.
Působíme po celé České republice.
Neplatíte žádné poplatky předem.
Nenahlížíme do registrů.

Renáta Skočková, olomoucky / 9.09.2015

Potřebujete opravdovou nebankovní půjčku?
Tak máme pro Vás dobrou zprávu. Našli jste nabídku přesně pro Vás. Poskytujeme nebankovní půjčky bez poplatků předem, bez náhledů do registrů a dokonce s možností hotovostního vyplacení. Líbí? Ale to není vše. Nabízíme možnost předčasného splacení zdarma a dokonce i odložení splátek až na 6 měsíců. Vyhovuje? Tak neváhejte a vyplňte si online žádost o půjčku ihned přímo na našich stránkách. Více na http://penizenaop.cz
Libuše Stará, olomoucky / 7.09.2015

OKAMŽITÁ HOTOVOST!!!!
OKAMŽITÝ VÝKUP NEMOVITOSTI,CHATY,KOMERČNÍHO OBJEKTU ČI POZEMKU,PENÍZE IHNED,PŘEROV A OKOLÍ.
Přerov, olomoucky / 1.09.2015

Nabídka Peníze úvěr Kč 5.000 Kč 10,00000
Dobrý večer dámy a pánové
Jednotlivci Irsko, Švýcarsko, Kanada, Belgie, Francie, Itálie, Thèque všude nabízím úvěr ve výši 5000 Kč na 10,00000 Kč na všechny osoby, schopni splácet to s úroky ve výši úrokové sazbě 2% na množství zeptal .I dělat v následujících oblastech:
Finanční Vhodné také
- Home Loan
- Investiční úvěr
- Auto úvěr
- Konsolidace dluhu
- Získání úvěru
- Osobní úvěr
-Ty Jsou slepené

PS: Já vám může pomoci v nějakém jiném poli.

Pokud jste opravdu v nouzi úvěru, aby se pokusili mě kontaktovat.
Já jsem vám k dispozici pro všechny vaše finanční problémy.
Pro více informací prosím kontaktujte mě tady:

E-mail: antonellachiaroni@outlook.fr

Děkuji vám
antonellachiaroni, olomoucky / 24.08.2015

SNADNÝ VÝKUP - RYCHLÉ PENÍZE
Zabýváme se výkupem nemovitostí.Vykupujeme všechny druhy nemovitostí, tedy byty, domy, chaty, chalupy pozemky a jiné. Přímé odkupy mohou probíhat buď za hotové nebo převodem na účet. Vykupujeme nemovitosti v osobním i družstevním vlastnictví. . Odkup nemovitosti je vhodný především pro klienty, kteří z nějakého důvodu nemůžou čekat několik měsíců nebo let na prodej nemovitosti klasickým způsobem a chtějí nemovitost prodat ihned. Výkup je také vhodný pro klienty, jejiž nemovitost je zatížena exekucí. Peníze vám vyplácíme ihned,pusobíme po celé Čr.
Přerov, olomoucky / 3.08.2015

Spolehlivá a rychlá půjčka existuje
Pokud hledáte nebankovní půjčku, která je opravdu spolehlivá tak jste ji právě našli. Naše půjčka je spolehlivá a rychlá. Žádné poplatky, žádné registry a příjem není potřeba prokazovat. Požádejte si o půjčku ihned. Více na http://bezpoplatku.4fan.cz
Petr Sedlák, olomoucky / 24.07.2015

Nejlevnější půjčky se zástavou nemovitosti
Půjčky a úvěry se zástavou nemovitosti .
Rychlé a solidní jednání zaručeno.
Novinkou jsou zástavy družstevních bytů.
Vyplácíme exekuce a dražby na vašich nemovitostech.
www.ezastavy.cz
608 214 600
Emporo úvěry, olomoucky / 23.07.2015

1