Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Půjčka pro podnikatele až 200.000 Kč
Rádi byste zmodernizovali vybavení dílny nebo provozovny?
Nezaplatili Vám odběratelé včas a potřebujete zaplatit faktury?
Půjčíme Vám i v případě, že je Vaše daňové přiznání v mínusu. Zajímají nás obraty.
V případě zájmu volejte 775 010 313,
Více na www.pujcitrychle.eu,
chcipujcit@post.cz

Jsem zprostředkovatel a pracuji pro více věřitelů.
Novotná, karlovarsky / 10.12.2015

Půjčka do 30 000 Kč, hotově, kdekoliv

Až 250 000 Kč, peníze do 24 hodin

Nebankovní půjčka
Máte náhlý finanční problém? Zažádejte si o půjčku ještě dnes! Půjčka pro zaměstnance, důchodce, rentiéry! Zaměstnanci mohou dostat až 100.000,- bez ručitele, výše půjčky se odvíjí od výše Vašich příjmů. Půjčku lze sjednat až na 4 roky, splátky jedenkrát měsíčně v konstantní výši, předčasné splacení zdarma. Žádné skryté poplatky ani telefonáty na drahé linky! Každá žádost posouzena individuálně! Kontaktujte nás na tel. Čísle 737822143 (stačí sms) nebo e-mailu chcemepujcit@post.cz nebo navštivte naše web. stránky : www.pujcitexpres.cz. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů

Miroslav Truhlář, karlovarsky / 5.12.2015

Půjčka pro PODNIKATELE
Nabízím rychlé a snadné půjčky pro podnikatele. Půjčky jsou bez poplatků, bez zbytečného papírování, měsíční splátky. Rychlé vyřízení a schválení do 20 minut.

775 010 313
chcipujcit@post.cz
www.pujcitrychle.eu.

Jsem zprostředkovatel a pracuji pro více věřitelů
Novotná, karlovarsky / 17.11.2015

Půjčka bez poplatků a registrů
Nabízíme rychlé úvěry pro zaměstnance, důchodce, podnikatele i ženy na MD. Naše půjčky navíc vrací peníze všem. Nevadí nám registr. Každého klienta finančně odměníme. Web: http://www.pujcka-pro-vsechny1.webnode.cz
Andrea Nováková, karlovarsky / 13.11.2015

450.000Kč – Celá ČR
Úvěr až 450.000kč je bez poplatků předem, bez zástavy nemovitostí. Jednoduché a rychlé vyřízení. Možnost delší doby splácení, měsíční splátky dle Vašich možností. Volat nám můžete denně 9-20h., včetně víkendů. Nejedná se o Profi Credit.
Petra Půjčky, karlovarsky / 29.10.2015

půjčka do 100 tis.
10-100 tis.
Úvěr bez nahlížení do registru (bez exekuce)
bez zástavy, k vyřízení 2 doklady totožnosti ,2výpisy z účtu,2 výplatní
pásky . Myslete již na vánoce.
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 27.10.2015

Blesková nebankovní půjčka až 166.000,--KČ
Blesková nebankovní půjčka až 166.000,--Kč pro všechny s pravidelným měsíčním příjmem.
Zaměstnanci, důchodci, podnikatelé i ženy na mateřské dovolené. Peníze můžete použít na cokoliv. Nevybíráme žádné poplatky za sepsání smlouvy, rychlé vyřízení, předschválení i bez nutnosti osobního kontaktu, rychle do 24h, minimum potřebných dokladů. Preferujeme rychlost a diskrétnost. Neztrácejte proto čas, další informace Vám velmi rádi sdělíme. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru.
Tereza Vimrová, karlovarsky / 19.10.2015

Potřebujete rychle peníze?
Půjčíme, když se k Vám ostatní otočí zády! Od 10 000 Kč do 166 000 Kč, neptáme se na účel úvěru, peníze rychle na účet, zvýhodněné podmínky při dalším čerpání úvěru. Bez poplatku za vyřízení.

Půjčka pro:
-zaměstnance se stálým příjmem
-důchodce
- MD
-osvč, podnikatele

Volejte 775 010 313


ZÁPADNÍ ČECHY
Pracuji pro více zprostředkovatelů a mám oprávnění k uzavírání revolvingových úvěrů.
Monika Novotná, karlovarsky / 6.10.2015

Finance rychle bez problémů
Stres bezúročná půjčka za přijatelnou úrokovou sazbou

Jste obchodní muž nebo žena? Hledáte originálním úvěr? za přijatelnou úrokovou sazbou? zpracovány do 4 až 6 pracovních dnů.
Podnikatelský úvěr, úvěr Home, Osobní úvěr, auto úvěr, Studentská půjčka, Dept Konsolidace, Úvěr na podnikání spuštění a obchodní expanzi.
Služba nabízíme, je rychlý a bez stresu získat peníze, které potřebujete, aniž byste museli se stresu Nabízíme zajištěné půjčky a nezajištěný úvěr pro zákazníky.
Kontakt Jméno: Mrs Deborah Hawkins
Kontaktní e-mail:rolandmaillot123@gmail.com
roland, karlovarsky / 1.10.2015

Potřebujete peníze?
Rychlé vyřízení, předschválení i bez nutnosti osobního kontaktu a bez vstupních poplatků.
Minimum potřebných dokladů, s možností odkladu splátek a s bonusem až 25.000 Kč za dobré splácení.
Nepožadujeme informace o účelu, půjčíme od 10.000 do 166.000 Kč

Půjčky pro zaměstnance, důchodce i podnikatele. Rychle - do 24h

Volejte 775 010 313

Pracuji pro více zprostředkovatelů a mám oprávnění k uzavírání revolvingových smluv.
Monika Novotná, karlovarsky / 24.09.2015

Rychlá Credit Nabídka
Nabízím snadný a rychlý úvěr pro jakoukoli částku, s velmi jednoduchých podmínek. Musíte peněz vyřešit své finanční problémy a drobné problémy, pak mě kontaktujte.
Mail: anasindare@gmail.com
Ana Sindare, karlovarsky / 15.09.2015

Nečekané finanční problémy?
Neváhejte a požádejte si o půjčku, která vyřeší všechny Vaše finanční problémy. Nemusíte již žádnou půjčku hledat. Vyřídíme Vám ji opravdu rychle, bez poplatků předem, bez registrů a i bez exekucí. Neváhejte. Vyřízení v průběhu dnešního dne. Více na http://rychlafinancnipomoc.cz
Jiří Zametal, karlovarsky / 14.09.2015

50 000 Kč, peníze na ruku

10 000 Kč na měsíc, peníze ihned

Oživení své projekty
Dobrý den pane / paní Jsem konkrétní režisér
společnost jsem poskytovat půjčky na každého, kdo má nouzi, nabízím veškeré gens.vous, kteří chtějí začít podnikat nebo mají projekty nebo výstavbu nemovitosti je možnost dosáhnout svých snů má. Nebo já jsem velmi otevřený, aby se vám půjčku v rozmezí od € 1000 do € pět milionů s podílem ve výši 3%, za předpokladu, že pravidla a zákony jsou respektovány, takže pokud hledáte, prosím, kontaktujte mě.
HARTMANN, karlovarsky / 10.09.2015

Seriózní rychlé nebankovní úvěry
Nabízíme nebankovní úvěry za velmi výhodných podmínek, se seriózním přístupem a rychlou zpětnou vazbou.Bez poplatku předem, bez prokazování příjmů.Půjčkou lze sloučit nevýhodné úvěry, vyplatit zástavy nebo exekuce, či například financovat své podnikání. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, po bezplatné konzultaci Vaší situace Vám nabídneme produkt "šitý" na míru právě Vám. Naše dlouholeté znalosti trhu Vám ušetří spousty peněz. Platí pro celou ČR.
Kateřina Konderlová, karlovarsky / 9.09.2015

Máme řešení
Pomůžeme každému kdo hledá nebankovní půjčku. Peníze můžete mít na účtu ještě dnes. Požádejte si o půjčku ihned. Nebudete platit poplatky předem a rozhodně nám nemusíte prokazovat příjem. Nebankovní půjčka pro Vás právě teď. Více na http://rychlebezpoplatku.cz
Marek Přihodil, karlovarsky / 23.08.2015

Jedinečná půjčka bez problémů
Nabízím vám jedinečnou možnost jak získat kvalitní nebankovní půjčku bez problémů, nabízím půjčky od 65.000 Kč do 2.800.000 Kč bez zástavy nemovitosti a bez kontroly registrů. Splatnost této půjčky je možná až na 240 měsíců. Přehledná a srozumitelná smlouva bez nekalostí. Zaručuji spolehlivé a férová jednání pro každého žadatele. Vaše žádosti posoudím zdarma a nezávazně vypracuji konkrétní nabídku, půjčku poptávejte na emailu: ruml.pujcka@gmail.com
Zdeněk Ruml, karlovarsky / 5.08.2015

Půjčka 4 500 Kč, peníze ihned na účtě!

Creditlimit až 25 tisíc

Vyplatíme Vas ihned na pokladně
Existují nebankovní instituce, které nabízí možnost půjček. Klienti se většinou na tuto možnost obrací, pokud nezískali půjčku v bankovní instituci. To může být způsobené především tím, že mají-li záznam v bankovním či nebankovním registru , či nemáte dostatečně vysoký příjem, či dokonce nejste zaměstnaní. Pro menší částky ani nepotřebujete ručitele.
Nebankovní soukromý jednatel, karlovarsky / 2.06.2015

Vyplatíme Vas ihned na pokladně
Hledáte spolehlivé a profesionální řešení vaší finanční situace, chcete vyplatit exekuci, nebo chcete provést konsolidaci vašich závazků, nebo na cokoli jiného. Nabízím vám rychlý a solventní úvěr až do 3.750.000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti a bez kontroly registrů. Zaručuji spolehlivé a profesionální jednání. Pokud máte o tento úvěr zájem, můžete zdarma a nezávazně žádat na emailu
Garantovaný investor, karlovarsky / 24.05.2015

Nebankovní půjčky od prověřených investorů
Nebankovní půjčky mohou být alternativou v případě, že již bankovní půjčky máte nebo Vám banka půjčku z nějakého důvodu nechce poskytnout. U nás se Vám budeme věnovat ihned a pokusíme se vyhovět Vašim představám. Od nás můžete odejít s nejvýhodnější půjčkou až do výše 200 000 Kč do 20 minut v hotovosti na ruku. Tato doslova expres půjčka Vám může ihned pomoci od nenadálých finančních problémů.
Naše společnost Vám opravdu nebude nahlížet do registru dlužníků a podá Vám spolehlivé a transparentní informace. V porovnání s ostatními společnostmi můžete u nás splatit svou půjčku předčasně a bez sankcí. Tuto nejschvalovanější půjčku Vám poskytneme po doložení Vašeho příjmu.
Od roku 2004 nám dalo důvěru již mnoho tisíc zákazníků a to, že se k nám vracejí, nás těší a vážíme si toho. Ovšem velmi rádi u nás přivítáme i nové klienty.
Garantovaný investor, karlovarsky / 4.05.2015

Extra půjčka
Půjčím i z vlastního kapitálu od 30.000 do 2.000.000 zaměstnaným, OSVČ i důchodcům a ženám na MD. Pro schválení zašlete jméno, příjmení, datum narození, jakýkoliv příjem, okres, TELEFON a částku, o kterou máte zájem na pujckyxxxl@seznam.cz
Jiří Koš, karlovarsky / 16.04.2015

Grandiózní půjčka
Máte záznam v registrech, nebo exekuci a hledáte způsob jak získat nebankovní půjčku. Nabízím vám řešení vaší finanční situace v podobě nebankovní půjčky od 50.000 Kč do 2.500.000 Kč se splatností až 240 měsíců. Rychlý a efektivní schvalovací proces. Vyřízení celé žádosti do 48 hodin. Pokud máte o tuto půjčku zájem, zdarma a nezávazně mohu posoudit vaše žádosti a zaslat vám nejvhodnější nabídku, žádejte na emailu: benefinanc@gmail.com
Otakar Beneš, karlovarsky / 15.04.2015

Vyplatíme Vas ihned na pokladně
Nabízíme nebankovní půjčky určené pro všechny se zdrojem příjmů ze zaměstnání, důchodu, renty, mateřské dovolené, z podnikání. Nebankovní půjčka pro každého, bez jakýchkoliv poplatků za vyřízení,registru, na cokoliv snadno a rychle. Každá žádost je posuzována individuálně. Vysoké procento schválení. Zaručujeme velmi rychlé vyřízení a vyplacení peněz ihned po schválení žádosti. Každá žádost je posuzována individuálně. Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů.


Nebankovní soukromý jednatel, karlovarsky / 14.04.2015

Nebankovní půjčky od prověřených investorů
Narážíte jen na samé podvodníky a peníze pořád nejsou. Profesionální půjčování bez podvodných praktik. Soukromé peníze od prověřených poskytovatelů.
- vyplacení do 24 hodin
- bez registrů bankovních či nebankovních
- vyplácíme na požádání i exekuce
- naše nabídka je vhodná pro každého kdo má příjem
Garance vyplacení peněz do 24 hodin
Nebankovní soukromý jednatel, karlovarsky / 13.04.2015

I Tomáš Marný by od nás dostal půjčku celá ČR
Nevadí nám ani EXEKUCE !! Nabízíme půjčky od 1 000 - 50 000 . Jedná se o půjčku pro každého od 18 – 85 let. Soukromý investor, peníze do 24h. Každou žádost řešíme individuálně. Půjčka pro nezaměstnané, bez registru, pro důchodce, ženám na MD, formou sms 24 hodin denně. Vše bez poplatku předem. Kontakt: p. Harakal (tel. 734188466, mail: pujcime-vam-opravdu@seznam.cz).
Tomáš Harakal, karlovarsky / 29.03.2015

Vyplatíme Vas ihned na pokladně

Máte potíže se splácením Vašeho úvěru? Požadují Vaši věřitelé nebo úřady zaplacení dluhu najednou? Hrozí Vám dražba nebo exekuce Vaší nemovitosti a nechcete o ni  přijít za cenu výrazně nižší než je její skutečná hodnota ?
Nabízíme Vám v takovém případě efektivní řešení, spočívající především v neprodlené úhradě Vašich závazků formou rychlého překlenovacího úvěru.
Kontaktujete nás rádi Vám pomůžeme.
Garantovaný investor, karlovarsky / 26.03.2015

Podnikatelské půjčky pro OSVČ i firmy celá ČR
Rychlé nebankovní úvěry pro podnikatele. Nevadí nám záznamy v registrech, nevyžadujeme žádné poplatky. Půjčit si mohou OSVČ, a.s. i s.r.o.
Nevyžadujeme drahé volání (my zavoláme Vám), nemusíte ani hradit provize, zálohy ani poplatky (doporučení: nikdy nehraďte žádné poplatky - hrozí riziko podvodu). Vyřizujeme žádostí z celé České republiky.
Vše bez poplatku předem. Kontakt: p. Harakal (tel. 734188466, mail: pujcime-vam-opravdu@seznam.cz)

Tomáš Harakal, karlovarsky / 19.03.2015

SMS LINKA NA PENÍZE CELÁ ČR
SMS LINKA NA PŮJČENÍ PENĚZ, ZJÍSTÍME JAKOU ČÁSTKU VÁM MŮŽEME PŮJČIT,
PENÍZE POSÍLÁME NA VÁŠ ÚČET
NEVADÍ NÁM EXEKUCE
DO 1.000KČ - DO 5.000.000KČ
BEZ POPLATKŮ PŘEDEM
FORMA ZASLAT SMS ,, PŮJČKA ,, A MY VÁM ZAVOLÁME

Tomáš Harakal, karlovarsky / 26.02.2015

Půjčky pro každého
1. Úvěry pro klienty se záznamem v registru a exekuci – úvěr na zástavu NEMOVITOSTI nebo AUTA
2. Úvěr pro klienty s malým příjmem – 200-500 tis. Bez zástavy- nutný čistý záznam v registru,bez exekuce
3. Hypotéka pro klienty se záznamem v registru za bankovní úrok (nesmí být exekuce)
4. Úvěry pro podnikatele,bez doložení současného příjmu - příjem budoucí

Marcela Koleniaková, karlovarsky / 22.02.2015

výhodné sloučení úvěrů
Vyřídíme vám výhodné sloučení úvěrů i s nízkým příjmem 200-500 tis.
Podmínkou je čistý záznam v registru...úvěr až na 20 let
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 20.02.2015

bankovní hypotéka i se záznamem v registru
Máte záznam v registru a bojíte se jít pro hypotéku do banky ?
My vám vyřídíme hypotéku na koupi nemovitosti nebo refinancování u banky i s vaším
záznamem v registru.
NECHTE VÁŠ TELEFONICKÝ KONTAKT
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 14.02.2015

Do výplaty zbývá už několik dní, celá ČR
Do výplaty zbývá už několik dní a vy nemáte z čeho zaplatit nájem nebo se přihodil nečekaný výdaj?
Nevadí nám ani EXEKUCE !! 1.000-50.000 Kč na OP pro zaměstnance, MD, důchodce do 85let i OSVČ do 24 hodin celá ČR. Vše bez poplatku předem. Kontakt: p. Harakal tel. 734188466, mail: pujcime-vam-opravdu@seznam.cz

Tomáš Harakal, karlovarsky / 4.02.2015

Půjčka pro všechny
Potřebujete peníze a jste zapsáni v registrech? Nevadí. Půjčíme Vám od 5000 do 166 000 korun. Bez zástavy, bez ručitele, bez skrytých poplatků. Půjčíme zaměstnancům, důchodcům i podnikatelům. Velká průchodnost, schválení do 20 minut od žádosti. Peníze do druhého dne na Váš účet. Předčasné splacení zdarma, s úsporou úroků. Možné odložení splátek. Web: www.pujcka-pro-vsechny1.webnode.cz
Andrea Nováková, karlovarsky / 4.02.2015

Rychlé půjčky
Nabízím rychlé a snadné on-line půjčky pro zaměstnance, podnikatele, důchodce, ženy na MD. Půjčky jsou bez poplatků a můžete získat až 166 tis. Pro info 731189590 (stačí zaslat SMS)
Veronika Dolejšová, karlovarsky / 3.02.2015

úvěr bez potvrzení příjmů
Vyřídíme úvěr i bez potvrzení příjmů ve výši 300-600 tis. Nesmí být exekuce. Rychlé vyřízení. Do emailu napište vaše telefonní číslo děkujiMarcela Koleniaková, karlovarsky / 29.01.2015

úvěr bez potvrzení příjmů
Zprostředkujeme úvěr bez potvrzení příjmů a bez zástavy nemovitosti. Do výše 600 tisíc. Nesmí být záznam v registru ani exekuce. Do emailu zanechte své telefonní číslo bez něj nebude žádost vyřízená děkuji
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 21.01.2015

nebankovní pomoc pro vás
Zprostředkujeme nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti. Rychlé vyřízení do 7 dnů. Vhodné i pro lidi se záznamem v registru. Na nákup nemovitosti, vyplacení exekucí, nevýhodných půjček atd. Do emailu zanechte svůj telefon bez něj nebude vaše žádost vyřízená děkuji
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 14.01.2015

nebankovní úvěr pro každého
Nabízíme nebankovní úvěr rychle vyřízený. Vhodný i pro ty co jsou v registru nebo mají exekuci. Na nákup nemovitosti, zaplacení nevýhodných půjček,nákup komerčních objektů at. Do emailu napište vaše telefonní číslo bez něj nebude vaš požadavek vyřízen děkuji
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 13.01.2015

nebankovní úvěry se zástavou
Nabízíme nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti, rychlé vyřízení. Vhodné i pro ty co mají záznam v registru nebo exekuci.Vhodné na koupi nemovitosti, komerčních objektů, vyplacení nevýhodných půjček, vyplacení exekucí atd. Pro komunikaci zanechte v emailu váš telefon bez něj nebude vaše žádost vyřízená děkuji
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 10.01.2015

LEVNĚ, RYCHLE, SOLIDNĚ...
1.000-50.000 Kč na OP pro zaměstnance, MD, důchodceDO 85let i OSVČ do 24 hodin, exekuce nevadí (Karlovarský kraj). 50.000-5mil formou hypoúvěru (celá ČR). Vše bez poplatku předem. Kontakt: p. Harakal (tel. 734188466, mail: pujcime-vam-opravdu@seznam.cz).
Tomáš harakal , karlovarsky / 3.01.2015

Výhodná půjčka
Nabízíme nebankovní hypotéky se zástavou 6,5% nemovitosti-slouží na vyplacení exekucí,sjednocení půjček nebo na nákup nemovitosti.
Petra Kurčíková, karlovarsky / 13.12.2014

úvěr
Úvěr pro vás, i pro ty co mají záznam v registru ve výši 30-500 tis. Vyřízení do týdne. V emailu nechte svůj telefon děkuji
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 11.12.2014

peníze pro vás
Můžeme nabídnout,úvěry do 7 dnů i pro ty co jsou v registru. 30-500 tisíc. Pro rychlou komunikaci napište do emailu váš telefon.
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 9.12.2014

peníze ještě před vánoci
Před vánoci, úvěr i pro ty co mají záznam v registru. Vyřízení 7 dnů. Výše 30-500 tisíc. Zanechte do emailu váš telefon děkuji
Marcela Koleniaková, karlovarsky / 8.12.2014

Bankovní půjčka
Nabízíme vánoční výhodnou půjčku i pro klienty se záznamem v registru.Rychlé vyřízení do 7 dnů. 30-500 tis.
Petra Kurčíková, karlovarsky / 8.12.2014

peníze pro vás
Potřebujete peníze ještě před vánoci? Nabízíme výhodný úvěr vyřízení do týdne. Částka 30-500 tisíc.Možno i pro klienty v registru. Zanechte v emailu váš telefon na kterém vás můžeme kontaktovat děkuji
Marcela , karlovarsky / 7.12.2014

Šance jak začít znovu
Potřebujete půjčit peníze? Dokážeme pro Vás sehnat peníze, jak od nebankovních společností, tak i od soukromých investorů. Peníze vyplácíme ihned převodem na váš bankovní účet. Hledáte dobrou půjčku na zástavu domu, bytu, nebo potřebujete zainvestovat? Jsme tu pro Vás
Ověřený poskytovatel, karlovarsky / 3.12.2014

úvěr před vánoci
Nabízíme výhodný vánoční úvěr i pro klienty se záznamem v registru.Rychlé vyřízení do 7 dnů.
30-500 tis. Zanechte vaše telefonní číslo v emailu děkuji
Marcela, karlovarsky / 1.12.2014

stop exekucím
1)Bankovní hypotéky pro klienty se záznamem v registru.
2)Úvěry bez prokázání příjmů 200-500 tisíc nesmí být registr ani exekuce.
3)Nebankovní hypotéky se zástavou nemovitosti s úrokovou sazbou od 6,5%- na vyplacení exekucí,konsolidace úvěrů,vyplacení dražeb, nákup nemovitosti. Úvěr poskytnut do 50% odhadu nemovitosti v Praze do 70%.
4) Malé úvěry do 50 tisíc nutno prokázat příjem.Registr a exekuce nevadí.
Pro rychlou komunikaci uvedte váš kontakt do emailu
Marcela, karlovarsky / 27.11.2014

Nová šance
Potřebujete si půjčit, ale žádná běžná půjčka Vás nezaujala svými podmínkami? Pro naše vážené zákazníky chceme jen to nejlepší, proto jsme připravili novou moderní půjčku, která je poskytována bez náhledu do registrů dlužníků. Můžete získat 50.000 Kč až 1.500.000 Kč s dobou splatnosti do 84 měsíců! S každým zákazníkem řešíme výši půjčky individuálně podle jeho potřeb, garantujeme Vám snadné splácení půjčky.
Nebankovní poskytovatel, karlovarsky / 25.11.2014

Vánoce za dveřmi
Nabízíme rychlé a snadné on-line půjčky pro zaměstnance, podnikatele, důchodce, ženy na MD. Půjčky jsou bez poplatků. Pro info 776 31 56 19, 776 09 32 23 (stačí sms) nebo mail j.pujcky@email.cz nebo www.jednoduche-pujcky.com Kraj Karlovarský, Plzeňský.
Václav Lintner, karlovarsky / 11.11.2014

2