Zkuste nebankovní půjčku s námi.

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE!
I když dnes nemají nebankovní instituce dobré jméno na trhu, mnohdy mohou být pro zamítnutého klienta v bance nejschůdnější a nejpřijatelnější alternativou. Zkuste se informovat a nemusíte se ničeho obávat, i nebankovní instituce nabízí bezpečné půjčky. Jedná se o spotřebitelské produkty a klient je tak chráněn zákonem o spotřebitelských půjčkách.
Mezi naše zákazníky se řadí jak zaměstnaní klienti, tak podnikatelé, důchodci, či maminky na mateřské dovolené. Půjčíme Vám jak bez zástavy nemovitosti, tak i se zástavou nemovitosti – nabízíme hned několik nebankovních hypoték. Všechny naše půjčky jsou samozřejmě bez poplatků předem a tolerujeme i drobné zápisy v registru neplatičů, či menší exekuce.
Více informací a podrobností k jednotlivým produktům naleznete na webu iprofiuver .cz Veškeré dotazy směrujte na náš kontaktní email. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými společnostmi a investory, kterých je opravdu málo! Objednávejte prostřednictvím bezplatných a nezávazných online formulářů. Vyplněním souhlasíte se zpracováním dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Jméno:iProfiúvěr
Telefon:neuveden
E-mail:pujcka@iprofiuver.cz
Web:neuvedeny
Kraj:zlinsky
Kategorie:nebankovni-pujcky
Typ:Nabídka
Datum:7.09.2014

Podobné inzeráty

  1. Půjčka bez banky - Jednoduše Spolehlivě Rychle
  2. Půjčka, půjčka, půjčka
  3. Rychlá a diskrétní půjčka
  4. Peníze pro Vás
  5. Nebankovní půjčka