Všude Vám půjčku jen slibují?

Také se Vám stalo, že jste zavolali na linku, kde nabízejí půjčky a chtěli po Vás poplatky předem? V takovém případě se jedná o podvodné společnosti, půjčku Vám neposkytnou, jen z Vás vytáhnou peníze! Každý solidní poskytovatel po Vás dopředu nebude chtít žádné poplatky předem, poplatky si strhne až z fyzicky vyplaceného úvěru.

Poskytneme Vám úvěr se zástavou nemovitosti, bez dokládání příjmu, bez nahlížení do registrů, bez poplatků předem. U nás neplatíte ani odhad zastavované nemovitosti předem. Půjčené peníze můžete použít na vyplacení exekucí, zastavení dražby, na vyplacení nevýhodných půjček a úvěru (konsolidaci úvěrů), na rekonstrukci apod.

Roční úroková sazba od 4,95% (p.a.). Splatnost až 20 let. Možnost mimořádných splátek či předčasné doplacení celého úvěru u nás je samozřejmostí. V případě nenadálé situace, možnost odkladu splátek.

Více informací naleznete na našich stránkách viz. odkaz níže, kde stačí vyplnit krátkou nezávaznou žádost, a my Vám zavoláme na naše náklady. Jsme pro Vás po celé ČR.

Jméno:SOS Finance
Telefon:724824735
E-mail:nebankovni@sosfinance.cz
Web:http://sosfinance.cz/
Kraj:praha
Kategorie:nebankovni-pujcky
Typ:Nabídka
Datum:16.05.2017

Podobné inzeráty

  1. Půjčka bez banky - Jednoduše Spolehlivě Rychle
  2. Půjčka, půjčka, půjčka
  3. Rychlá a diskrétní půjčka
  4. Peníze pro Vás
  5. Nebankovní půjčka